Pracownicy

Mgr Stefan Czaja – vice dyrektor finansowy

Mgr Julita Krzebietke – dyrektor, oligofrenopedagog

Mgr Sebastian Formela – oligofrenopedagog

Mgr Aleksandra Gdaniec – oligofrenopedagog, logopeda

Mgr Paulina Gliszczyńska – oligofrenopedagog

Mgr Grażyna Kiedrowska –  oligofrenopedagog

Mgr Ewelina Kleina – oligofrenopedagog

Mgr Justyna Koszałka – oligofrenopedagog

Mgr Ewelina Kwidzińska – oligofrenopedagog

Mgr Marzena Marciniak – oligofrenopedagog

Mgr Alicja Markowska – oligofrenopedagog

Mgr Klaudia Markowska – oligofrenopedagog

Mgr Ewelina Mielewczyk – oligofrenopedagog

Mgr Kinga Szmit – Piechowska – oligofrenopedagog

Mgr Edyta Treder – oligofrenopedagog

Mgr Aleksandra Troka – oligofrenopedagog

Mgr Agnieszka Wenta – oligofrenopedagog, surdotyflopedagog

Mgr Martyna Wenta – oligofrenopedagog

Mgr Alicja Wica – oligofrenopedagog

Ks. Mikołaj Jędrzejewski – katecheta

Mgr Natalia Labuda – katecheta

Mgr Piotr Jędrkowiak – psycholog

Mgr Joanna Józefowicz-Chuk – psycholog

Mgr Aleksandra Koniuszewska – psycholog

Mgr Anna Bendzmer – logopeda

Patrycja Szreder – logopeda

Mgr Agata Szymikowska – logopeda, terapeuta pedagogiczny

Mgr Agata Tarasiuk – logopeda

Mgr Martyna Tarasiuk – logopeda, hydroterapeuta

Beata Krawiec – pielęgniarka

Mgr Joanna Bayer – rehabilitant

Mgr Paula Kunikowska – rehabilitant

Mgr Daria Michalska – rehabilitant

Mgr Marta Polehońska – rehabilitant

Mgr Tomasz Skierka – rehabilitant

Mgr Julita Stencel – rehabilitant

Beata Szulta – rehabilitant

Mgr Krystyna Zarach – rehabilitant

Dorota Król-Deik – fizjoterapeuta

Mgr Agata Malek – fizjoterapeuta

Adam Hirsz – ratownik wodny

Mgr Zbigniew Szreder – instruktor warsztatów teatralnych

Wioleta Deik – sekretarka

Mgr inż. Karol Mejna – specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

Wiesława Wenta – referent ds. administracyjnych

Mgr Emilia Wolska –specjalista ds. kadr i płac

Renata Cichosz – pomoc nauczyciela

Justyna Drywa – pomoc nauczyciela

Mgr Monika Hinc – pomoc nauczyciela

Honorata Hirsz – pomoc nauczyciela

Małgorzata Jóskowska- pomoc nauczyciela

Bożena Kwidzińska – pomoc nauczyciela

Iwona Kwidzińska – pomoc nauczyciela, hipoterapeuta

Emilia Lemke – pomoc nauczyciela

Wioletta Maszk – pomoc nauczyciela

Mgr Svitlana Matsula – pomoc nauczyciela

Wioletta Mejer – pomoc nauczyciela

Paulina Myszk – pomoc nauczyciela

Natalia Naczk – pomoc nauczyciela

Mgr Justyna Okrój – pomoc nauczyciela

Izabela Pobłocka – pomoc nauczyciela

Mirella Sobisz – pomoc nauczyciela

Małgorzata Syldatk – pomoc nauczyciela

Katarzyna Szneider – pomoc nauczyciela

Maria Cyman – woźna

Bożena Czapiewska – pomoc kuchenna

Emilia Labuda – pomoc kuchenna

Wojciech Czaplewski – kierowca, administrator budynku, palacz

Edmund Klawikowski – kierowca, administrator budynku

Witold Lis – kierowca

Arkadiusz Ludwikowski – kierowca, administrator budynku

Wojciech Okuniewski – kierowca, opiekun osoby niepełnosprawnej

Kazimierz Pawelczyk – kierowca

Zdzisław Stolc – kierowca

Marian Woźniak – palacz