Pracownicy

Mgr Stefan Czaja – vice dyrektor finansowy
Mgr Julita Krzebietke – dyrektor, oligofrenopedagog
Mgr Sebastian Formela – oligofrenopedagog
Mgr Aleksandra Gdaniec – oligofrenopedagog, logopeda
Mgr Paulina Gliszczyńska – oligofrenopedagog
Agata Gruchała – oligofrenopedagog
Mgr Ewelina Kleina – oligofrenopedagog
Mgr Lucyna Kobiela – oligofrenopedagog
Mgr Michalina Koguciuk – oligofrenopedagog
Mgr Ewelina Kwidzińska – oligofrenopedagog
Mgr Marzena Marciniak – oligofrenopedagog
Mgr Alicja Markowska – oligofrenopedagog
Mgr Klaudia Markowska – oligofrenopedagog
Mgr Ewelina Mielewczyk – oligofrenopedagog
Paulina Myszk – oligofrenopedagog
Mgr Natalia Piotrowska – oligofrenopedagog
Mgr Kinga Szmit – Piechowska – oligofrenopedagog
Mgr Edyta Treder – oligofrenopedagog
Mgr Aleksandra Troka – oligofrenopedagog
Mgr Agnieszka Wenta – oligofrenopedagog, surdotyflopedagog
Mgr Martyna Wenta – oligofrenopedagog
Mgr Alicja Wica – oligofrenopedagog
Ks. Mikołaj Jędrzejewski – katecheta
Mgr Natalia Labuda – katecheta
Mgr Aleksandra Koniuszewska – psycholog
Mgr Anna Bendzmer – logopeda
Patrycja Szreder – logopeda
Mgr Agata Szymikowska – logopeda, terapeuta pedagogiczny
Martyna Tarasiuk – logopeda, hydroterapeuta
Beata Krawiec – pielęgniarka
Mgr Joanna Bayer – rehabilitant
Artur Grzenia – rehabilitant
Mgr Paula Kunikowska – rehabilitant
Mgr Daria Michalska – rehabilitant
Mgr Marta Polehońska – rehabilitant
Mgr Tomasz Skierka – rehabilitant
Mgr Julita Stencel – rehabilitant
Barbara Szulta – rehabilitant
Mgr Krystyna Zarach – rehabilitant
Dorota Król-Deik – fizjoterapeuta
Mgr Agata Malek – fizjoterapeuta
Adam Hirsz – ratownik wodny
Mgr Zbigniew Szreder – instruktor warsztatów teatralnych
Wioleta Deik – sekretarka
Mgr inż. Karol Mejna – specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
Wiesława Wenta – referent ds. administracyjnych
Mgr Emilia Wolska –specjalista ds. kadr i płac
Renata Cichosz – pomoc nauczyciela
Justyna Drywa – pomoc nauczyciela
Sabina Gafka – pomoc nauczyciela
Mgr Monika Hinc – pomoc nauczyciela
Honorata Hirsz – pomoc nauczyciela
Małgorzata Jóskowska- pomoc nauczyciela
Bożena Kwidzińska – pomoc nauczyciela
Iwona Kwidzińska – pomoc nauczyciela, hipoterapeuta
Emilia Lemke – pomoc nauczyciela
Wioletta Maszk – pomoc nauczyciela
Mgr Svitlana Matsula – pomoc nauczyciela
Wioletta Mejer – pomoc nauczyciela
Małgorzata Myszk – pomoc nauczyciela
Natalia Naczk – pomoc nauczyciela
Mgr Justyna Okrój – pomoc nauczyciela
Izabela Pobłocka – pomoc nauczyciela
Mirella Sobisz – pomoc nauczyciela
Małgorzata Syldatk – pomoc nauczyciela
Katarzyna Szneider – pomoc nauczyciela
Maria Cyman – woźna
Bożena Czapiewska – pomoc kuchenna
Emilia Labuda – pomoc kuchenna
Wojciech Czaplewski – kierowca, administrator budynku, palacz
Edmund Klawikowski – kierowca, administrator budynku
Witold Lis – kierowca
Arkadiusz Ludwikowski – kierowca, administrator budynku
Wojciech Okuniewski – kierowca, opiekun osoby niepełnosprawnej
Kazimierz Pawelczyk – kierowca
Zdzisław Stolc – kierowca
Marian Woźniak – palacz